• Value is required and can't be empty

Informacje dot. regionu narciarskiego

Super Ski Card

Maks. wysokość: 3 122 m
Min. wysokość: 443 m
Wyciągi łącznie: 943
Orczyki: 449
Krzesełka: 311
Gondole: 183
Trasy łącznie: 2 750 km
Nartostrady:
1 140 km
Nartostrady:
1 305 km
Nartostrady:
305 km

Opinie Klientów

Apartamenty Schmiede

33 Liczba ocen:

85 % Rekomendacja:

Zakwaterowanie 8,1
Miejscowość 9,1
Teren narciarski 9,4

Region narciarski Super Ski Card

Od sezonu narciarskiego 2016/2017 regiony Salzburger Super Ski Card i Kitzbüheler Alpen AllStarCard połączyły się i oferują coś niesamowitego: Super Ski Card z 2750 km tras narciarskich (z tego 2200 naśnieżanych) i 943 wyciągami - w dwóch państwach i sześciu krajach związkowych. Z trzema lodowcami Kitzsteinhorn, Dachstein i Mölltaler karnet narciarski oferuje 200 dni jazdy na nartach z pewnością śniegu. Odpocząć i zrelaksować się można tutaj w ok. 800 tyrolsko-saltzburskich lokalach. Do 23 regionów narciarskich należą między innymi tereny narciarskie, takie jak: Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental, Kitzbühel – Kirchberg, St. Johann in Tirol – Oberndorf, Steinplatte Waidring – Winklmoos, Ski amadé, czy Zillertalarena. Odwiedzenie tego terenu to marzenie prawdziwego narciarza!

W cenie karnetu jest również nowy wyciąg łączący Saalbach Hinterglemm Leogang i Bergbahnen Fieberbrunn! Dzięki temu połączeniu można dodatkowo korzystać poza granicami Tyrolu i Salzburga z 270 km tras narciarskich (łącznie z trasami do skialpinizmu).

Rodzinny i spokojny teren narciarski, bogata oferta dla wytrawnych narciarzy ze stromymi zboczami i parki rozrywki - tutaj każdy wariant jest możliwy. Wybierz swój obszar narciarski w zależności od pogody i chęci zabawy na nartach!
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Zestawienie cen (wszystkie ceny za osobę)

Last-Minute & More Rezerwuj Rezerwuj na zapytanie Sprzedane